Temizlik Hizmetleri 
0216 505 04 30 info@e4.com.tr

Temizlik Hizmetleri


Temizlik Hizmetleri kapsamında Önce İnsan Mutluluğu ve Sağlığı Prensibine, Tesisin Genel Çalışma Düzenlemelerine,Yürürlükteki İş Sağlığı ve Güvenliği Düzenlemelerine, Doğaya Dostu Malzeme ve Ekipman Kullanımı Bilincine bağlı kalarak Tesis Temizliği, Dış Cephe Cam Temizliği, İnşaat Bitimi Temizliği, Zemin Bakımı ve Temizliği hizmetleri vermekteyiz.

Temizlik Hizmetleri;

E4 GRUP ; Uzman Yöneticileri, güçlü ekipman, malzeme ve kimyasal stok seviyesi, motive olmuş Temizlik Personeli, belgelenebilir , raporlanan hizmet kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla hijyenik şartlarda temizlik ve bakım hizmetleri olarak faaliyet göstermektedir.

 

Temizlik Operasyonumuz;

 Önce İnsan Mutluluğu ve Sağlığı Prensibine,

 Tesisin Genel Çalışma Düzenlemelerine,

 Yürürlükteki İş Sağlığı ve Güvenliği Düzenlemelerine,

 Doğaya Dostu Malzeme ve Ekipman Kullanımı Bilincine uygun olarak sağlanmaktadır.

 

Tesis Temizliği :

Mesai öncesi ve sonrası, günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde hizmetler planlanabilmektedir.

Temizlik Operasyonu Planları dahilinde; masa, sandalye, wc ve banyolar, cam yüzeyler, merdivenler, zeminler vb. tüm noktaların etkin olarak temizliği sağlanmaktadır. Her biri uzmanlık ve farklı temizlik materyali gerektiren bu işlemler, konusunda eğitimli ve sektör tecrübeli Yöneticilerimiz tarafından yönlendirilir ve denetlenir.

 

Dış Cephe Cam Temizliği :

Dış cephe cam temizliği; dış cephe asansörü, araca monteli vinç sepet, seyyar merdiven, teleskop ve benzeri modern donanım ve teknik personelin hazırlamış olduğu iş planı ile gerçekleştirilir.

 

İnşaat Bitimi Temizliği :

İnşaattan günlük hayata hazırlanacak olan Tesislerdeki Temizlik Operasyonları;

  • Uzman Yöneticiler,
  • Mükemmel Bir İş Planı,
  • Tüm İhtiyaçları Planlanan Temizlik Personeli ,
  • Kaliteli , Bakımları Tam ve Yeterli Bir Makine , Nakliye Parkuru
  • Doğaya Dost ve Etkili Kimyasal Malzemeler ile sağlanmaktadır.

 

Zemin Bakımı ve Temizliği :

Her farklı zeminin , farklı kimyasal ihtiyaçlarına, Müşterimizin belirlediği hizmet seviyesine uygun olarak hazırlanan Temizlik Planları doğrultusunda cinsi ve istenilen temizlik düzeyine bağlı olarak zemin bakım ve temizlik planları hazırlanmaktadır. Bu planlara uygun olarak, nitelikli ve her türlü kimyasal malzemeyi kullanma tecrübesine sahip personelle Zemin Bakımı ve Temizliği Hizmeti verilmektedir.


© 2014 E4 GRUP All Rights Reserved.