Teknik Hizmetler 
0216 505 04 30 info@e4.com.tr

Teknik Hizmetler


Teknik Yönetim Kapsamında,Enerji Yönetimi; Bakım Sözleşmeleri Yönetimi; Periyodik Bakım Takvimlerinin Oluşturulması, Yedek Parça Stok Yönetimi; İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri Bakımları; Asansör & Yürüyen Merdiven Sistemleri Bakımları; Yangın Söndürme Sistemleri Kurulum ve Bakımları sağlanır.

Enerji Yönetimi;

Farkılı Mühendislik uygulamaları, detaylı tüketim analizleri ile, enerjiyi en verimli ve düşük tüketmek amaçlı çalışmalar yapmaktayız. Teknik Yöneticilerimiz, Proje aşamasından itibaren sürece dahil olabilmekte ve optimal bir enerji yönetimi sağlamaktadır.

Bakım Sözleşmeleri Yönetimi;

Garantili ve garantisiz tüm teknik ekipman, malzeme ve makinanın periyodik bakım anlaşmalarını oluşturmakta, hizmet kalitesini belirleyip takip etmekteyiz.

Periyodik Bakım Takvimleri;

Tesis içerisindeki elektrik , mekanik, sıhhi tesisat kapsamındaki elektronik cihaz, ekipman, makinenin bakım takvimlerini oluşturmakta, sonuçları Yönetime sunmaktayız.

Yedek Parça Stok Yönetimi;

Tesisteki tüm makine, ekipman, tesisata ait yedek parçalar ile ilgili stok miktarlarını belirlemekte, krıtik seviye altına düşenleri temin etmekte, Bilgisayar yazılım altyapımız ile yönetimini sağlamaktayız.

İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri Bakımları;

İklimlendirme , havalandırma(HVAC) sistemlerinin bakımlarını, tamirlerini çözüm ortaklarımız ve kendi ekiplerimiz ile sağlamaktayız.

Asansör & Yürüyen Merdiven Sistemleri Bakımları;

Tesis içerisindeki asansör ve yürüyen merdivenlere ait bakım ve tamir işlemlerini gerek kendi teknik ekibimizle, gerekse bakım anlaşması yaptığımız firmalarla sağlamaktayız.

Yangın Söndürme Sistemleri Kurulum ve Bakımları;

Çözüm ortaklarımızla birlikte , Proje aşamasından itibaren Yangın Söndürme Sistemlerinin tüm unsurlarının kurulumunu yapmaktayız. Kurulumdan sonra ise tüm ekipman ve tesisatın bakım ve tamirlerini Bakım Anlaşmalarımız dahilinde sağlamaktayız.

 


© 2014 E4 GRUP All Rights Reserved.