Profesyonel Apartman Site Bina Tesis Yönetim Hizmeti 
0216 505 04 30 info@e4.com.tr

Apartman Site Bina Tesis Yönetim Hizmeti


Bina Yönetimi, Toplu konut, site, apartman ve iş merkezleri gibi yönetim kurulları tarafından yönetilen ve muhasebe hizmetine ihtiyaç duyan birimlerin sadece muhasebe hizmetlerini değil, yönetim hizmetleri de profesyonel ve çevrimiçi programlar desteği ile firmamız tarafından karşılanmaktadır. E4 Yönetim bu anlamda sizlere isterseniz danışmanlık hizmeti verebildiği gibi, talep ettiğiniz taktirde yönetim hizmetlerini kendi kadrosuyla üstleniyor… Kullanılacak profesyonel ve çevrimiçi yönetim programı ile daire işlemleri, borç tahakkukları, proje işlemleri, hesap işlemleri, cari işlemler, yıllık ve aylık raporlama işlemleri, muhasebe işlemleri, banka işlemleri gibi çalışmalar sorunsuz ve kusursuz olarak yapılacaktır. Ayrıca hizmet esnasında yönetiminize atanacak bir müdür eşliğinde tüm bu hizmetlerden siz yerinizden kalkmadan yararlanabileceğiniz gibi tüm raporları istediğinizde çevrimiçi ekranınızda ve talebiniz doğrultusunda masanızda bulacaksınız.

 

Entegre Tesis Yönetimi kapsamında İşletme Projesi Oluşturulması, İşletme Bütçesinin Belirlenmesi, Tesiste Verilecek Hizmetlerin Belirlenmesi, Aidat İşlemleri; Banka İşlemleri sağlanmaktadır.

 

İşletme Projesi Oluşturulması Hizmetlerin Belirlenmesi;

634 nolu Kat Mülkiyeti Kanunu hükümlerine göre , her işletme yılı için bir işletme projesi oluşturmaktayız. Bu Projede , Gelirler Sabit Giderler , Genel Kurulca Yapılması Planlanan İşler , Yapılması Gerekli İşler gibi konular yer alır.

Maliklere Anahtar Tesliminin , Zimmetlerin Yapılması;

İnşaat bitiminde, maliklere anahtar ve site işletim bilgilendirme paketinin teslimini üstlenmekteyiz. Bu aşamadan önce, Tesise ait kuralları , sosyal alanların kullanım esaslarını, iletişim numaralarını, demirbaş malzeme ile ilgili sorumlulukları vb. bilgileri , Proje Yönetiminden almakta ve bir paket haline getirmekteyiz.

Aidat İşlemleri;

Kat Mülkiyeti kanunları ve İşletme Projesi esas alınarak, -eğer hesaplanmamışsa- tam kapsamlı Yönetim Yazılımımız yardımıyla aidat rakamlarını belirlemekte, aylık olarak takip ve tahsil etmekteyiz.

Gelir / Gider Takibi;

Aidatların, -varsa- kiraya verilen alanların kiralarının toplanması, teknik anlaşmalar, ortak alan giderleri, hizmet anlaşmaları gibi giderlerin ödenmesi işlemlerini yapmaktayız.

Banka İşlemleri – Aidat Toplama – Kredi Kartı ile Tahsilat;

Aidatların Bankalar üzerinden Nakit, EFT, Havale, Kredi Kartı Ödemesi şeklinde toplanması , bu işlemlerin oilgisayar ortamında takibi ve raporlanmasıdır.

Tesise Özel Web Sayfası ve On Line İletişim Kanalları Kurulması;

Şikayet, Talep gibi işlemlerin on-line olarak yapılması için bilgisayar altyapısının hazırlanması, Tesise özel olarak alınmış alan adı altında web sayfasının hazırlanması, sosyal paylaşım siteleri hesaplarının oluşturulmasını sağlamaktayız.

Hukuk İşlemleri;

İşletme Projesinin oluşturulmasından itibaren, yapılan tüm işlemlerin , yasal başvuruların, olası problemlerin çözülmesinde Hukuksal Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.

Resepsiyon Hizmetleri;

Resepsiyon Personelimiz ve Bilgisayar Yazılım Altyapımız sayesinde, iyi bir görüntü, sorunsuz hizmet sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır.

İlaçlama Hizmetleri;

T.C Sağlık Bakanlığı , Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) Standartlarına ve Talimatlarına uygun olarak, insan sağlığına zararsız, doğaya ve hayvanlara saygılı bir ilaçlama hizmetini Çözüm Ortaklarımızla birlikte sağlamaktayız. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan Pest Kontrol Planına uygun olarak , Doğru Teşhis – Doğru İlaç – Doğru Personel yaklaşımı ile Dış Çevre, Yeşil Alan, Bina İçi, Depo Alanları için farklı uygulamalar yapmaktayız.

Havuz Bakım Hizmetleri;

Tesis Proje aşamasından itibaren görev alarak, Çözüm Ortaklarımız ve E4 Grup Personeli ile;

Havuz Tasarımı ve Projelendirme, Havuz Planı ve Mimari Rapor Oluşturma;

Vaziyet Planı Konumu,

Havuzun Biçim, Derinliği, Uzunluğu,

Taban Kesiti,

Güneş Işığı Açıları,

Rüzgar Yönleri,

Elektrik , Su Tesisatları vb.

Havuz Bakımı;

Sezonluk İşlemler,

İlaçlama,

Otopark Yönetimi;

Tesis Proje aşamasından itibaren görev alarak, Çözüm Ortaklarımız ve E4 Grup Personeli ile, Tesis Yönetim Yazılımımız Desteği ve Kontrolü ile;

Otopark Tasarımı ve Projelendirme;

Vaziyet Planı Konumu,

Yasal Düzenlemelere Uyumluluk,

Otopark Ebatları, Kat Sayıları, Araç Kapasiteleri,

Otopark Yönetim Sistemi,

Park Yönlendirme Sistemleri,

Mekanik Sistemler,

Otopark Zemini ve Yol Çizgileri,

Elektrik , Su Tesisatları,

Güvenlik Sistemleri.

Otopark İşletimi;

Abone İşlemleri,

Tahsilat İşlemleri,

Vale Yönetimi, Hizmetlerini sağlamaktayız.


© 2014 E4 GRUP All Rights Reserved.